Szkolenia
instruktorskie
prowadzi nasz partner

OPENSAILING oferuje profesjonalne szkolenia żeglarskie i motorowodne dostosowane do oczekiwań i preferencji uczestników. Indywidualne podejście do klienta i kwalifikacje naszej kadry pozwalają świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szkolimy według standardów ISSA oraz na patenty państwowe.

Szkolenia
instruktorskie
w standardzie ISSA

Międzynarodowe Stowarzyszenie Szkół Żeglarskich (ISSA) to najstarsza międzynarodowa organizacja odpowiedzialna za standaryzację szkoleń i certyfikację żeglarską w Europie. Filozofia naszych kursów to klarowne i praktyczne szkolenia obejmujące wszystkie poziomy wiedzy żeglarskiej. Szkolenia na poziomach podstawowych są okrojone do niezbędnego minimum. Wymagamy jednak, aby ten podstawowy zakres wiedzy i praktyki został opanowany tak, aby po ukończonym kursie każdy uczestnik mógł samodzielnie prowadzić jachty w bezpieczny sposób. Stawiamy nacisk na odpowiedzialność i zdrowy rozsądek. Bardzo ważny jest odpowiedni poziom wiedzy, ale nieodzowna i kluczowa – odpowiedzialność za siebie i innych.

OPENSAILING

Prowadzimy szkolenia żeglarskie i motorowodne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W naszej ofercie znajdą Państwo kursy żeglarskie i motorowodne na wszystkie stopnie, szkolenia specjalistyczne i instruktorskie.

Home-2-Single-Place-Video-Icon